Bramy garażowe
GREEN HOUSE, Buczkowice
06.01.2020 - * Naszą specjalnością są prace budowlane z zakresu wymiany okien i drzwi wejściowych, montaży bram garażowych, rolet zewnętrznych wraz z automatyką i napędami do nich.
Drewno, inwestycje, produkcja, dostawa i montaż!
Lubliniec
12.09.2017 - Elewacje drewniane, żaluzje, schody, okiennice i tarasy. Zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych oraz inwestorów budowlanych. Nasza specjalna oferta na elewacje drewniane i tarasy drewniane jest skierowana właśnie do Was. Od wielu lat VITIS służy pomocą i całym swoim doświadczeniem na każdym etapie realizacji inwestycji od małych po największe deweloperskie inwestycje w całym kraju....
Okna, drzwi, parapety, żaluzje, bramy
Regra Color, Gliwice
18.01.2015 - Oferujemy: - okna, - parapety - rolety, - bramy, - markizy, - żaluzje, - moskitiery, - roletki tekstylne, - drzwi harmonijkowe i p. włamaniowe Zapraszamy.
Żaluzje
Regra Color, Gliwice
18.01.2015 - Żaluzje w szybie zespolonej, żaluzje drewniane, bambusowe oraz żaluzje elewacyjne chroniące ściany budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem.
Rolety tekstylne
Regra Color, Gliwice
18.01.2015 - Rolety tekstylne Rolety umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza oraz zapewniają skuteczną ochronę cieplną. Rolety plisowane - atrakcyjne, eleganckie i dekoracyjne. Ograniczają dopływ światła. Siateczka, z której wykonane są markizy, filtruje ostre promienie słoneczne, pozwalając jednocześnie na zachowanie dobrej widoczności.
Siatki naokienne
Regra Color, Gliwice
18.01.2015 - Siatki naokienne naszej produkcji czynią życie łatwiejszym. Bez komarów, much, owadów, moli i kleszczy. Odporne na słońce, deszcz, wiatr i zmienne warunki klimatyczne.
Markizy koszowe
Regra Color, Gliwice
18.01.2015 - Markizy koszowe bywają znakiem rozpoznawczym firmy, czy oznaką estetyzmu właściciela posesji. Szykowne, eleganckie, w wersji standard i komfort. Tkaniny importowane -bogaty wybór.
Rolety wewnętrzne w kasetkach BAMAR
OKNOROLL Dekoracja i Zabezpieczanie Okien, Buczkowice
19.02.2012 - Rolety wewnętrzne w kasetkach z prowadnicami bocznymi montowane do ramy okiennej bezinwazyjnie polecamy w sprzedaży wysyłkowej na całą Polskę lub z montażem w woj. śląskim. Super atrakcyjne materiały w konkurencyjnych cenach
Okna, drzwi, parapety, rolety
Termo Profil , Wodzisław Śląski
25.01.2012 - Wykonamy każde nietypowe zlecenie klienta dotyczące okien, drzwi parapetów, rolet.